Шаховий турнір ІПМіц-2014

Страница 1 из 3 1, 2, 3  Следующий

Перейти вниз

Шаховий турнір ІПМіц-2014

Сообщение автор Rosomaha в Вт Мар 18, 2014 10:22 am

Ігри проходять понеділок, середа , п ятниця.
Початок о 13-00 у читальному залі бібліотеки Інституту.
Прохання приходити за 5 хвилин до початку.
Вхід для глядачів вільний  Very Happy.

Перша гра: середа 26 березня, 13:00

Послідовність ігор.
1 тур: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5;
2 тур: 7-1, 8-6, 2-5, 3-4;
3 тур: 1-6, 7-5, 8-4, 2-3;
4 тур: 5-1, 6-4, 7-3, 8-2;
5 тур: 1-4, 5-3, 6-2, 7-8;
6 тур: 3-1, 4-2, 5-8, 6-7;
7 тур: 1-2, 3-8, 4-7, 5-6.
(потім - так само, з заміною кольору фігур)

На основі результатів останнього турніру та враховуючи участь Сидяченка В.Г., позиції гравців такі:
1) Сидяченко В.,
2) Кондряков Є.,
3) Заразовський М.,
4) Мудрик С.,
5) Богдан А.,
6) Котляренко А.,
7) Швець В.,
8 ) Бейнер О.

Турнірна Таблиця On-Line
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Дата регистрации : 2010-04-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Re: Шаховий турнір ІПМіц-2014

Сообщение автор Rosomaha в Пт Апр 11, 2014 11:17 am

Починаються ігри другого кола

8 тур: 8-1, 7-2, 6-3, 5-4;
9 тур: 1-7, 6-8, 5-2, 4-3;
10 тур: 6-1, 5-7, 4-8, 3-2;
11 тур: 1-5, 4-6, 3-7, 2-8;
12 тур: 4-1, 3-5, 2-6, 8-7;
13 тур: 1-3, 2-4, 8-5, 7-6;
14 тур: 2-1, 8-3, 7-4, 6-5.

1) Сидяченко В.,
2) Кондряков Є.,
3) Заразовський М.,
4) Мудрик С.,
5) Богдан А.,
6) Котляренко А.,
7) Швець В.,
8 ) Бейнер О.

Последний раз редактировалось: Rosomaha (Вт Апр 15, 2014 11:11 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Rosomaha в Пн Апр 14, 2014 10:04 am

Увага!

Подальші тури переносяться на після травневих свят!!!

Стосовно двох партій партії 8-го туру, що лишилися.
Гравці можуть домовитися між собою про дату, коли вони можуть зіграти, та виставити результат домовленностей на форумі.
Бажано, звичайно, щоб це відбулося до травневих свят, щоб потім не прийшлося грати 3 дні подряд, але як в кого получатися будет.

Последний раз редактировалось: Rosomaha (Пн Апр 14, 2014 3:28 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор ArcSumixam в Пн Апр 14, 2014 5:37 pm

Особисто мені не хочеться грати три дні поспіль. Тому я хотів би зіграти на цій неділі  (в обід вівторока, середи чи четверга (в четвер вечором в мене потяг до тьощеньки, тому в пятницю мене не буде в Києві)), незважаючи на те, що офіційно я у відпустці до 22.04, і закрити питання з незіграною грою перед святами.

Проте, якщо у мого опонента не виходить, то тут вже нічого не вдієш, будемо шукати взаємовигідний вихід, як і домовлялися вирішувати такі проблеми перед початком турніру.
ArcSumixam
Старейшина

Дата регистрации : 2010-03-26

Сообщение автор Rosomaha в Пт Апр 25, 2014 3:44 pm

Пропонується продовжити ігри, починаючи з 5 травня
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Rosomaha в Вт Май 06, 2014 8:51 am

Сьогодні, 6 травня, догравання попередніх турів не буде - не всі гравці зможуть прийняти участь.

Завтра перед грою вирішемо, коли будемо догравати та що робити з п.Сидяченком....
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Rosomaha в Чт Май 15, 2014 11:28 am

Сьогодні, 15 травня, четвер, дограють Котляренко-Заразовський!

Будь-ласка, в кого є незіграні ігри, домовляйтеся як та коли догравати, зв"язуйтесь зі мною, пишить сюди!!!
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор ArcSumixam в Чт Май 15, 2014 1:29 pm

Нажаль, завтра я не зможу зіграти, бо саме в обід маю виконую функції відеооператора на випускному святі дитсадка групи свого сина.
ArcSumixam
Старейшина

Сообщение автор ArcSumixam в Чт Май 15, 2014 1:31 pm

Маю пропозицію до судді організувати партії таким чином, щоб в останньому турі відбулися всі чотири гри у відповідності з розкладом.
Всі догравання мають бути завершені перед останнім туром.

Можна і інші варіанти розкладу, але остання гра турніру для кожного гравця має розпочатися в один і той само час.
ArcSumixam
Старейшина

Сообщение автор Andrik в Пт Май 16, 2014 11:56 am

я так зрозумів що у понеділок будуть "догравання ".
Пан Сідяченко дуже популярний, Макс як його будемо "ділити" ? Very Happy 
Andrik
Admin

http://ips-u.2x2forum.com

Сообщение автор ArcSumixam в Пт Май 16, 2014 4:33 pm

Andrik пишет:я так зрозумів що у понеділок будуть "догравання ".
Пан Сідяченко дуже популярний, Макс як його будемо "ділити" ? Very Happy 

Ну, по-перше я на нього не претендую.
Very Happy 

А якщо серйозно, то хай сам обирає. Якщо не помиляюсь в нього ще чотири гри.
Найкращий розкладом був би такий, при якому перед останнім туром всі гравці (в т.ч. Пан Сидяченко) отримали хоча б день відпочинку.

Тому пропоную зіграти останній тур в п'ятницю 23 травня.
ArcSumixam
Старейшина

Сообщение автор Rosomaha в Пн Май 19, 2014 8:44 am

Пропозицію щодо останнього туру у п"ятницю - ПІДТРИМУЮ!
Прохання сьогодні прийти всім, щоб розібратися, як догравати!!!
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Andrik в Пн Май 19, 2014 10:10 am

я сьогодні планую зіграти з Кондряковим
Andrik
Admin

Сообщение автор Andrik в Ср Май 21, 2014 10:05 am

сьогодні ігри будуть ?
Andrik
Admin

Сообщение автор Fedalio в Ср Май 21, 2014 10:22 am

Я чув, що будуть)))

Fedalio
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Rosomaha в Ср Май 21, 2014 10:23 am

Andrik пишет:сьогодні ігри будуть ?

А як же!!!

Сидяченко-Заразовський;
Кондряков-Швець...
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Andrik в Ср Май 21, 2014 11:49 am

Оооо.... Займаэмо зручні місця :-)
Andrik
Admin

Сообщение автор ArcSumixam в Ср Май 21, 2014 6:35 pm

Я радий, що вже можна константувати позитиви цього турніру у порівнянні з попереднім – цьогорічний  однозначно переважає і за рівнем гравців, і за інтригою.
 cheers 

Тепер про неприємні моменти однієї з сьогоднішніх партій (Сидяченко -Заразовський). Прелюдії (ситуацію в верху турнірної таблиці) описувати не буду – її і так всі розуміють.

1. В момент цейтноту Олег Каток відволікав мене і чинив психологічний тиск.
Спочатку він в повний голос вів спір (чи то монолог – точно не пам'ятаю, бо намагався не відволікатися) про те, хто переміг в паралельній грі, декілька разів почергово називаючи переможцем то Євнена, то Володю. В такий момент неможливо (принаймні для мене) не відволіктися від дошки і не подумати про турнірну стратегію.
Потім Олег в повний голос біля мене розмірковував про справедливість того, що я зараз програю, оскільки мені на його думку хтось там колись "подарив нічью". Тут також  дуже важко не відволіктися. (Олеже! Якщо ти дійсно бачиш хід подій насправедливим і хочеш розповісти мені про те, як мало б бути справедливо і правильно, про те, хто кому скільки подарував очок під час турніру – ласкаво прошу в гості. Обіцяю, що вислухаю і обіцяю АРГУМЕНТОВАНУ дискусію).

Вважаю, що така поведінка як мінімум не прикрашає Олега і мала б відразу присіктися суддею.

В тому, що Олег чинив вказані дії навмисне з чіткою метою – НЕ МАЮ ЖОДНИХ СУМНІВІВ.

2. В момент неймовірно жорсткого цейтноту Андрій Котляренко зробив зауваження за те, що я, перед тим як ставити пішак на першу горизонталь, заздалегідь взяв ферзя, що лежав серед вбитих фігур на стороні опонента (за правилами в таких випадках ферзь повинен бути безперешкодно доступним відповідному гравцю). Через неймовірний цейтнот і в цій ситуації я не міг відірватися від дошки щоб давати пояснення своїх дій.

У зв'язку з цим не можу не задати Андрію логічне запитання. Якщо допустити, що ти не знаєш до кінця правил (думаю в цьому випадку так воно і було), невже ти дійсно вважаєш, що в ситуації, коли гравець досягає пішаком останньої горизонталі він ще повинен витрачати час на пошуки Ферзя?

3. У зв’язку з вказаними прецендентами маю пропозицію до всіх глядачів останнього туру (і гравців, що стануть глядачами) – давайте разом  в рамках правил забезпечити максимальний комфорт тим гравцям, чиї ігри будуть продовжуватися довше інших.

P.S.
І. Чекаю відповідей від Олега і Андрія.
ІІ. Прошу пана суддю дати оцінку вказаним подіям.
ArcSumixam
Старейшина

Сообщение автор Andrik в Ср Май 21, 2014 8:25 pm

Максим твой пост написан в таком стиле, якобы тебе кто-то что-то должен. Хочу тебе сказать что это не так. Все мы в одинаковых условиях, что в первом турнире, что сейчас.
Ну раз ты все таки  "чекаєш", наверное стоит удовлетворить просьбу жаждущего.
По сути претензии в мой адрес.
Отбросив все предположения, Да действительно, я до сегодняшнего дня не знал относительно особенности перехода "пешки в высшую фигуру". Спасибо Андрею Богдану, который  четко и главное спокойно все объяснил. А спросил я потому, что ты как-то уж очень агрессивно его выхватывал со стороны Славика. Так какие претензии ко мне ? Что я своим вопросом  по твоему мнению сильно тебе помешал ?
Честно, не ставил целью  мешать.

Из написанного тобой видно что тебя "задела" сегодняшняя игра. Особенно наверное тебя задело "поведение" Олега. Мне тоже немного показалось что Олег чуток предвзято к тебе относится. Но это уже Ваши личные взаимоотношения и они никак не касаются меня, а тем более турнира. Есть судья - он рассудит.
Справедливости ради хочу отметить, что да, действительно очень неприятно когда тебе мешают сконцентрироваться, сам ощущал на своей "шкуре" такие ситуации, особенно  в игре Мудрик-Котляренко в первом турнире. В данной ситуации ты получил "бумеранг" пространства в лице Олега.

Как говорит известная пословица: " В чужом глазу соринку видим, а в своем бревна не замечаем".

По поводу толерантности во время игр со стороны зрителей и уже отыгравших согласен на 100 %. Нужно повысить требования и вплоть до силового устранения из зала. Я бы предложил и мобильные отключать на время игр. Реально иногда отвлекает даже шарканье ног зрителей по скрипящему паркету. Я уже молчу о громком поедании пищи зрителями сидящими непосредственно возле доски.

А по поводу накала турнирного положения согласен на 100 %. Победитель будет определен в пятницу по результату игры лидеров.
Ждем последний тур :-)))

П.С. На сколько я знаю Олег Каток форум не читает, по этому в гости не жди, лучше сам зайди  к нему и аргументированно подискутируйте.
Andrik
Admin

Сообщение автор ArcSumixam в Чт Май 22, 2014 12:32 am

Дякую за змістовну відповідь (і потрачений на неї час). Не знаю з чого ти взяв, що мені хтось щось винен. Я конкретно висловив конкретні претензії до Олега і лише одну конкретну претензію (а не багато, як ти чомусь неправильно сприйняв) до тебе. Також я намагався достукатися до судді.

Тепер по черзі.

Если быть точнее, то я "выхватил" ферзя не со стороны, а из-под руки Славика. А это, согласись, две большие разницы. При этом, мой опонент хочет выиграть по времени (это он так думал, упади флажок – ничья была бы) фактически уже проигранную та тот момент партию (о моральном аспекте таких действий я рассуждать не буду). Как считаеш, должен ли я был в тот момент сделать это быстро, или же мне следовало ждать, что ее мне предоставит либо инертный судья, либо заинтересованный опонент?

Касательно того помешал ли мне твой вопрос. Разложу по полочкам. Вопрос прозвучал громко и я его услышал (при этом ответа Андрея я не слышал вообще). Обьект вопроса – Я. Нормальная реакция нормального человека в такой ситуации – отвечать на вопрос. Как видиш, благодаря своей сдержаности, твой вопрос на результат фактически не повлиял. Но то, что твой вопрос в РЕШАЮЩИЙ МОМЕНТ ИГРЫ заставил отвлечся  – 100%. Если бы я на него еще и отреагировал, флажог мог упасть и все…
Спасибо, что не ставил целью мне помешать (из моего предыдущего поста можеш убедиться, что я был уверен в подлости намерений только Олега Анатолиевича).

О бумеранге – вообще не в тему, аналогия заканчивается едва начавшись.
Ты пытаешся приравнять АБСОЛЮТНО разные ситуации (нет желания писать абзацы сравнения, если хочеш – зайду завтра и объясню). Но один определяющий момент все таки указать необходимо. В первом туре прошлого турнира именно ты оказывал прямое психологическое давление на соперника посредством озвучивания мнимой угрозы. Ты это признал, извинился и сказал, что такого больше не повторится (и вот в нашей с тобой прошлой партии ты просил меня не напрягаться, так как ты уже доигрываеш – так сдавайся, иначе это ПОПЫТКА УСЫПИТЬ МОЮ БДИТЕЛЬНОСТЬ). И в той ситуации при полном попустительстве судьи я взял на себя смелость присечь твою угрозу, из-за чего затем возник долгий спор.
Сегодня, при полном попустительстве судьи, психологическое давление и попытки отвлечь меня от игры оказывалось со стороны зрителя на меня в цейтноте .
Что мне возвратилось – не понятно…   Shocked 

З приводу цього:  «Из написанного тобой видно что тебя "задела" сегодняшняя игра. Особенно наверное тебя задело "поведение" Олега. Мне тоже немного показалось что Олег чуток предвзято к тебе относится. Но это уже Ваши личные взаимоотношения и они никак не касаются меня, а тем более турнира. Есть судья - он рассудит».
Мене "задела" не гра, а підла поведінка Олега.
Якщо ти помітив під час гри, що "Олег чуток предвзято ко мне относится" - чому не зробив зауваження молодшому товаришу?
Я взагалі не казав, що його поведінка тебе стосується. Для того, щоб ти так не подумав я спеціально свій пост розбив пронумерованими пунктами, де видно, який пункт до кого відноситься.
«Есть судья - он рассудит».  Ти дійсно в це віриш? Що він розсуде? Вже пізно!

Далі по тексту в основному я з тобою згоден, за вийнятком застосування сили. Про мобільні – вказано в наших правилах. Про «шарканье ног зрителей по скрипящему паркету» – з цим нічого не вдієш, треба ж якось пересуватися.
Невже був такий прикол «громком поедании пищи зрителями сидящими непосредственно возле доски». Хто наш герой? Razz
ArcSumixam
Старейшина

Сообщение автор Andrik в Чт Май 22, 2014 7:05 am

Макс, считаю дальнейшую дискуссию, во всяком случае между нами, бессмысленной.
Как говорится у тебя "своя правда" всегда. :-)))
Предлагаю сойтись на том, что правила ужесточать и самое главное соблюдать.

А наш герой - Бородий.  Объект - яблоко.
Andrik
Admin

Сообщение автор Rosomaha в Чт Май 22, 2014 8:47 am

Стосовно судді, тобто мене.
Я все ж один та не можу слідкувати за кожним в аудиторії, тим більше, під час цейтноту, коли лік йшов на секунди. Тому, якщо на занадто голосне обговорення між Богданом та Мудриком я звертав увагу та робив відповідні зауваження, то на події з протилежного боку дошки я, природньо, звертав менше уваги. Нагадую, що я ще, згідно з побажаннями гравців, роблю фото партій, при цьому об"єктивно треба, шоб годинник був в кадрі. Відповідно, я просто-напросто менше був біля Олега Катка.

Зазначу, що саме його пропонували на канидатуру ще одного судді... проте помічено, що саме Олег є найбільшим порушником спокою під час ігор...
Якщо щодо його зауважень щодо розмов Богдана та Мудрика зауважень немає та бути не може, то коментарі щодо пропозиції ничії були й некорректними, й такими, що заважають гравцям.
Пропонувати ничію та відмовлятися від такої пропозиції - повне право гравців, яке (за умови їх коректності в інших аспектах) взагалі не повинне обговорюватися!
Максим одного разу відмовився від ничії, але партія нічією й закінчилася... Вчора він ничію пропонував, його опонент відмовився та Максим встиг виграти після цього в умовах цейтноту... ну, кожен може робити висновки сам....

Щодо спорних моментів. Ну справді бажано спочатку звертатися до мене та робити це тихо. Тим більше, Андрію, є здоровий глузд. Максим не ставив ферзя не в свій час на дошку, наскільки я пам"ятаю. А робити підготовку ПОЗА дошкою - його законне право... А спроба перешкодити заміні пішака на ферзя зі сторони п.Сидяченка виглядає трохи дивною... сподіваємся, що то був спонтанний рух, викликаний нервовим збудженням.....

Последний раз редактировалось: Rosomaha (Чт Май 22, 2014 9:00 am), всего редактировалось 1 раз(а)
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор ArcSumixam в Чт Май 22, 2014 8:54 am

Andrik пишет:Макс, считаю дальнейшую дискуссию, во всяком случае между нами, бессмысленной.
Как говорится у тебя "своя правда" всегда. :-)))
Предлагаю сойтись на том, что правила ужесточать и самое главное соблюдать.

А наш герой - Бородий.  Объект - яблоко.

Щодо продовження дискусії - підтримую.
Щодо твого висновку з приводу "своєї правди" - заради об'єктивності слід вже було включити і себе. А то якось однобоко виходить.
Щодо "ужесточить" правила - вважаю по ходу турніру їх міняти не логічно. Треба дотримуватись існуючих.

А з нашим героєм я обіцяю провести виховну роботу.
ArcSumixam
Старейшина

Сообщение автор Rosomaha в Чт Май 22, 2014 9:09 am

ArcSumixam пишет:

Щодо продовження дискусії - підтримую.
Щодо твого висновку з приводу "своєї правди" - заради об'єктивності слід вже було включити і себе. А то якось однобоко виходить.
Щодо "ужесточить" правила - вважаю по ходу турніру їх міняти не логічно. Треба дотримуватись існуючих.

А з нашим героєм я обіцяю провести виховну роботу.

А що тут робити більш жорстким??? Правила досить очевидні - відмовитися від всіх зайвих фраз та звуків!
Інше питання, яке покарання треба робити за порушення... тут дилемма... все ж наш турнір в певній мірі домашній, дружній, тому суворі репресії не хотілося б застосовувати....
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Rosomaha в Чт Май 22, 2014 9:17 am

Вельмишановні пп. Заразовський та Каток!

Прохання обговорювати свої дискусійні моменти при особистій зустрічі або через форум! Я можу відіграти роль арбітра, але не треба мене використовувати замість мобільної мережі!!!
Rosomaha
Кандидат в кандидаты

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Страница 1 из 3 1, 2, 3  Следующий